Kontakt

Tým EpiVýživa.cz

Filip Svoboda
svoboda (@) epivyziva.cz

Blanka Gololobovová
epivyziva (@) epivyziva.cz

Provozovaltel stránek:
Bc. Filip Svoboda
U Sokolovny 459
790 01 Jeseník
IČ: 65122801

 

 1. Hezký den, četla jsem si na vašich stránkách.. nesmírně zajímavé informace.
  Prosím, je možné se s Vámi nějak spojit? mail či telef.? zajímá mě oblast epigenetiky..zejména epigalokatechin galát. Manžel trpí Parkinsonovou nemocí… Velmi děkuji za Vaši odezvu. S přáním všeho dobrého JP.

 2. Dobrý deň
  Dostal som nejaké hroznové jadierka.
  Môžem si ich sám nejako pomlieť a užívať?

  Ďakujem

 3. Užívání hroznových jadérek možné je, spíše než mletí bych ale volila například nadrcení v hmoždíři. Když je dáte do mlýnku, tak to nejcennější – olej – zůstane v mlecím mechanismu, a vy budete jíst bezcenné šlupky.

 4. Vazena pani Gololobovova,
  Vazeny pane Svoboda,

  dekuji za informace, ktere jsou velice uzitecne pro vsechny kdo ma moznost na internetu jenom trochu o sve zdravi v mladosti se postarat. Pokud je clovek mlad nepada mu na pamet se o to zajimat. Je to velika chyba, jelikoz to co se v soucasnosti dostava v ruznych potravinovych variantach na stul je ochuzeno pres umela hnojiva a chemickymi postriky , ktere prinaseji velike profity druhym kteri maji zvlastni ochranu a pfarmaceuticky prumysl take vydelava to co si naplanuje. Jak a co uzivat od mladi je velice tezke doporucovat, je to jako sporeni penez pro starsi leta i toto su musi mladi lide uvedomit a zacit jiz v mladi s tim zacit uzivat to co jim ve stari pomuze a mohou cely zivot bez velikych problemu krasne prozit. I toto by se melo ve skolach i jako matematika i fyzika ucit.

  1. Dobrý den,
   máte naprostou pravdu, obávám se ale, že bude ještě hodně dlouho trvat, než se začnou o své zdraví starat i lidé, kteří zatím žádnými obtížemi netrpí. Náš zdravotnický systém bohužel lidi k prevenci moc nemotivuje. Jinak moc děkujeme za chválu a doufáme, že vám i nadále budeme přinášet užitečné informace.
   S pozdravem
   Blanka Gololobovová

Zanechat odpověď
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. *